• Otvorenie školského roka

• 30. 8. 2022
        • 2022/2023

Milí rodičia, zákonní zástupcovia detí, vítame Vás v novom školskom roku a zároveň poskytujeme potrebné informácie k hladkému nástupu detí

• Oficiálny začiatok školského roka je 5.9.2022, t.j. v pondelok do 8:00hod.

Čo potrebuje Vaše dieťa pri nástupe:

• Toaletný papier 2 ks
          • Tekuté mydlo
          • Uterák s putkom a označený menom
          • Hygienické vreckovky - 10 kusové balenie alebo vyťahovacie v papierovej krabici
          • Hrebeň - pre dievčatá
          • Zubná pasta, kefka (pohár nie)- triedy Včielky, Mravce, Motýle (malé deti až v druhom   polroku)
          • Detský vešiačik - do skrinky ( 4. a 5. trieda)
          • Obliečky na ležadlo označené menom
          • Prestieradlo - plachta označené menom, malé deti nepremokavú
          • Pyžamo označené menom
          • Pohodlné oblečenie do triedy
          • Vhodné prezuvky - nie vsuvky
          • Náhradné oblečenie a spodné prádlo
          • Rúško do skrinky v obale
        • SOS deň

• 25. 8. 2022
        • 27.8.2022

Milí rodičia, upriamujeme Vašu pozornosť na podujatie, veríme, že Vás osloví.

• Informácia k poskytovaniu dotácií na stravu

• 4. 8. 2022
        • Deti plniace povinné predškolské vzdelávanie

Ak si rodič na dieťa v poslednom ročníku MŠ neuplatnil v zmysle zákona o dani z príjmov nárok na daňový bonus (napr. osoby bez zdaniteľných príjmov, poberatelia dôchodkov), má nárok na dotáciu na stravu po predložení čestného vyhlásenia, ktoré je súčasťou prílohy.

Čestné vyhlásenie doručte vedúcej ŠJ do 8.8.2022