• DFS Radosť

• 25. 10. 2023
        • Prieniky z Radosti

Milí rodičia, milé deti, dávame do pozornosti folklórne podujatie v našom meste a veríme, že si nájdete čas podporiť ho svojou účasťou.

• Súťaž Recykluj a vyhraj!

• 16. 10. 2023
        • Zbierajte a odovzdávajte v triede

Milí rodičia, naša MŠ je zapojená do súťaže Milk Agro, ktorej princípom je zbieranie viečok z rôznych výrobkov Sabi. Umyté vrchnáčiky odovzdajte v MŠ. Každé dieťa má vytvorené konto, kde sa mu budú počty vrchnákov evidovať. Hráme o zaujímavé ceny, tak prosím aktivujte aj Vaše širšie okolie do zberu, ktorého cieľom je recyklácia a náš príspevok k čistejšej planéte.

• Jeseň v knižnici

• 3. 10. 2023
        • Podujatia

Milí rodičia, dávame do pozornosti podujatia v mestskej knižnici, ktoré môžete s deťme navštíviť.